1 Прочитай вірш Хмарка З далекого моря занесло хмарину приніс її вітер підгонив у спину Стомилася заплакала хмароньк...

1 Прочитай вірш Хмарка З далекого моря занесло хмарину приніс її вітер підгонив у спину Стомилася заплакала хмаронька та і сльози свої пролила на жита на гай на долини -сльози перлини 2 випиши спіьноккореневі сова
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
хмарину хмаронька - спільнокореневі інших слів тут неиа спільнокореневих