1. Прочитайте текст. 2. Добери до тексту заголовок. 3. Склади опис першого абзацу. Після гарячого літнього дня загриміла гроза. Пішла злива. Вода залила ластів`яче гніздо, що приліпилося до стіни старої повітки.
1. Прочитайте текст.
2. Добери до тексту заголовок.
3. Склади опис першого абзацу.
Після гарячого літнього дня загриміла гроза. Пішла злива. Вода залила ластів`яче гніздо, що приліпилося до стіни старої повітки.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Гроза"
Подии розгортаються у лиси,там розпочинаэтиться гроза та злива,вода залива гниздо