1 Прочитайте текст.Добери до нього заголовок Березень підкрався незамітно.Якось увечері дмухнув теплий вологий вітер.Цілу ніч він шумів голим гіллям у шкільному саду...Потім почався рясний дощ.Він безперестанку йшов цілий день,...

1 Прочитайте текст.Добери до нього заголовок Березень підкрався незамітно.Якось увечері дмухнув теплий вологий вітер.Цілу ніч він шумів голим гіллям у шкільному саду...Потім почався рясний дощ.Він безперестанку йшов цілий день,ущух тільки надвечір.І тоді з землі піднявся густий сивий туман 2 Випиши сполучення іменників з прикметниками,ставлячи між ними питання.Познач закінчення прикметників,Усно визнач число
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.  Заголовок:  Вітаймо березень! 2. теплий (який?) вологий (який?) вітер (іменник) голим (яким?) гіллям шкільному (якому?) саду рясний (який) дощ цілий (який) день густий (який) сивий (який) туман
Гость
Пан Березень прийшов - заголовок Вітер (який?) вологий, теплий; гілля (яке?) голе; сад (який?) шкільний; дощ (який?) рясний; день(який?) цілий; туман(який?) густий, сивий