1) Що таке мораль і моральні норми?2) Що таке загальнолюдські норми моралі?3) Що таке гуманістична мораль?4) Якими є риси громадянського суспільства?5) Чому людина є найвищою цінністю?6) які риси мають бути притаманні громадяни...

1) Що таке мораль і моральні норми? 2) Що таке загальнолюдські норми моралі? 3) Що таке гуманістична мораль? 4) Якими є риси громадянського суспільства? 5) Чому людина є найвищою цінністю? 6) які риси мають бути притаманні громадянину демократичного суспільства?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Моралью ( или нравственностью) называют принятую в обществе систему норм, идеалов, принцепов и её выражение в реальной жизни людей. Мораль изучает специальная философская наука - этика. Мораль в целом проявляет себя в осмыслении противоположности добра и зла.  2)Это правила поведения в обществе.