1. Синонім до слова навкруг.            7 букв, третя буква "в"2. Синонім до слова вгорі.              6 букв, третя буква "е"3. Синонім до слова радісно.             6 букв, третя буква "с" (слово весело)4. Антонім до слова зз...

1. Синонім до слова навкруг.            7 букв, третя буква "в" 2. Синонім до слова вгорі.              6 букв, третя буква "е" 3. Синонім до слова радісно.             6 букв, третя буква "с" (слово весело) 4. Антонім до слова ззаду.               7 букв, третя буква "е" (напевн. слово зпереду) 5. Антонім до слова тихо.               7 букв, третя буква "л" (слово голосно) 6. Синонім до слова легко.              6 букв, третя буква "о"  Наперед дакую!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Навколо, вверху,весело,спереду,голосно, просто.