1. Скласти схему складносурядного речення. 2. Скласти схему складнопідрядного речення. 3. Скласти схеми безсполучникового складного речення. 4. Скласти схему складного речення з кількома видами зв'язку(сурядним, підрядним, безс...

1. Скласти схему складносурядного речення. 2. Скласти схему складнопідрядного речення. 3. Скласти схеми безсполучникового складного речення. 4. Скласти схему складного речення з кількома видами зв'язку(сурядним, підрядним, безсполучниковим). 5. Записати складені речення за схемами речення, зробити синтаксичний розбір(вказати частини мови)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[ ], ( что.. . ) ; ( кого.. . ), [ указ. сл. того.. . ]