1. Спишіть текст. У третьому абзаці підкресліть слова із дзвінкими приголосними, які не мають пари. Коли я снідав, над головою щось цвірінькало. Глянув — синичка. Надворі було холодно, от пташці й захотілося погрітись. А може, ...

1. Спишіть текст. У третьому абзаці підкресліть слова із дзвінкими приголосними, які не мають пари. Коли я снідав, над головою щось цвірінькало. Глянув — синичка. Надворі було холодно, от пташці й захотілося погрітись. А може, ще й їсти хотіла, бо сніг засипав усю землю, ніде й зернятка не знайдеш. Я причаївся. Сиджу й не ворушуся (За П. Панчем). 2. Продовжіть оповідання за власними спостереженнями.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
оооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо непонятноооо