1 Справжнє прізвище М. Хвильового 2 Перша призова книга М. Хвильового називалася... 3 З поміж творів Хвильового романом Є ... 4 Літературну дискуію в Україні в 20х роках розпочав Хвильовий циклом памфлетів...... 5 Новела "я" пр...

1 Справжнє прізвище М. Хвильового 2 Перша призова книга М. Хвильового називалася... 3 З поміж творів Хвильового романом Є ... 4 Літературну дискуію в Україні в 20х роках розпочав Хвильовий циклом памфлетів...... 5 Новела "я" присвячена твору Коцюбинського... (34 БАЛА)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Фітільов 2 "Сині етюди" 3 "Вальдшнепи" 4 "Камо грядеши?" 5 "Цвіт яблуні"