1. Стефаник познайомився з письменниками Наддніпрянської України а) на своєму ювілеї б) під час перебування в Кракові в) на відкритті памятника Котляревському г) під час приїзду до Києва 2. Стефаник познайомився з Франком у а) ...

1. Стефаник познайомився з письменниками Наддніпрянської України а) на своєму ювілеї б) під час перебування в Кракові в) на відкритті памятника Котляревському г) під час приїзду до Києва 2. Стефаник познайомився з Франком у а) 1890 б) 1895 в) 1899 г) 1900 3. Скільки збірок новел написав Стефаник? а) 2 б) 3 в) 4 г) 6
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. в)На відкритті пам'ятника Котляревському 2. а)1890 3. б)3 збірки
Гость
1в на відкритті памятника Котляревському 2а Стефаник познайомився з Франком у 1890 3в Стефаник  написав 4 збірки новел