1) У 4 однакових ящиках 24 кг печива. Скільки печива в 7 таких ящиках? 2) Склади обернену задачу, відповіддю якої буде число 24.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)24:4=6 кг печива у одному ящику 2)6*7=42 кг печива у семи ящиках ==================================== до складу привезли 42 кг печива у 7 однакових ящиках До магазину відправили 4 ящика Скільки кг печива відправили до магазину? Рішення 1)42:7=6 кг печива у одному ящику 2)6*4=24 кг печива відправили до магазину ======================================================