1) У якому рядку всі слова – прислівники? А) Повільно, вільний, по-друге, щодня; Б) ?

1) У якому рядку всі слова – прислівники? А) Повільно, вільний, по-друге, щодня; Б) ??іворуч, тепло, десь, щось; В) довго, пізненько, легше, здуру. 2) Прислівник, який означає місце дії: А) красиво; Б) внизу; В) зопалу; Г) нерухомо. 3) Прислівник, який означає спосіб дії: А) вночі; Б)глибоко; В) схвильовано; Г) всюди. 4) Прислівник, який у вищому ступені має суфікс -іш-: А) легко; Б) тепло; В) глибоко; Г) рідко 5) Перепишіть, позначивши наголос, вставляючи Н або НН: Активн..о, старан..о, туман..о, сумн..о, несказан..о. 6) Зробіть синтаксичний розбір речення: Зранку весело гріє весняне сонце. 7) Перепишіть, розкрийте дужки: А) (Не) порушно стоять дерева, загорнені в сутінь. Б) (Не) далеко, а зовсім поряд щось забулькотіло. В) (На) решті почалося літо. 8) Розкрийте дужки: (По)товариськи, пліч (о) пліч, раз (у) раз, часто (густо), (на)завжди. 9) Складіть два речення: перше з прислівником назустріч, друге – з однозвучним прийменником та іменником на зустріч.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.в 2.б 3.в 4.б (тепліше) 5.актИвно, стрАнно, тумАнно, несказАнно