1. У посудину налили ртуть, а на неї мастило. Куля, опущена в посудину, плаває так, що вона рівно наполовину занурена у ртуть. Визначити густину кулі, якщо густина мастила 0,9 г/см3, а густина ртуті – 13,6 г/см3.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Густину мастила і ртуті додати, а потім поділити на два: (0,9+13,6):2=7,25 так як куля плаває точно посередині