1. У якому реченні виділено відокремлене означення? а) Тисячі голосів зливаються в гарячий, розморений, одурманюю¬ чий гул (О. Гончар). б) Повітря духмяне, тепле (Є. Гуцало). в) Сиві, рожеві, блакитні дими кучеряві плинуть ...
1. У якому реченні виділено відокремлене означення?
а) Тисячі голосів зливаються в гарячий, розморений, одурманюю¬
чий гул (О. Гончар).
б) Повітря духмяне, тепле (Є. Гуцало).
в) Сиві, рожеві, блакитні дими кучеряві плинуть з високих, мов
башти, стрімких димарів (М. Рильський).
г) На півдні між Чорним і Каспійським морями підноситься могутній Кавказький хребет з вершинами, вкритими вічним снігом (А. Медушевський).
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильный ответ воде (в)