1. Укажіть хімічну формулу солі. А MgCl2 Б Fe(OH)2 В CaO Г C2H2 2. За яких умов реакція між магнієм і хлоридною кислотою відбувається най-швидше? А ошурки магнію, w(HCl) = 2,5 %, t = 20 °С Б порошок магнію, w(HCl) = 15 %, t = 4...

1. Укажіть хімічну формулу солі. А MgCl2 Б Fe(OH)2 В CaO Г C2H2 2. За яких умов реакція між магнієм і хлоридною кислотою відбувається най-швидше? А ошурки магнію, w(HCl) = 2,5 %, t = 20 °С Б порошок магнію, w(HCl) = 15 %, t = 45 °С В порошок магнію, w(HCl) = 15 %, t = 35 °С Г ошурки магнію, w(HCl) = 5 %, t = 20 °С 3. Укажіть хімічну формулу речовини атомної будови. А Zn Б ВaCl2 В NH3 Г С 4. Який металічний елемент утворює простий двозарядний катіон? А Натрій Б Кальцій В Літій Г Алюміній 5. Укажіть твердження, що описує хімічну реакцію між гідроген хлоридом і ета-нолом. А реагенти – проста і складна речовини Б реагенти – дві прості речовини В продукти – дві складні речовини Г продукти – проста і складна речовини 6. Укажіть складну речовину. А етан Б золото В кисень Г азот 7. Укажіть перелік, що містить лише f -елементи. 1) B; 2) Eu; 3) Tc; 4) Bi; 5) Ra; 6) Md А 2; 3; 6 Б 3; 4 В 1; 4; 5 Г 2; 6 8. Укажіть пару елементів, менш електронегативних за Карбон. 1) B; 2) O; 3) Si; 4) F; 5) S; 6) N А 1; 3 Б 3; 5 В 2; 4 Г 1; 2 9. Яка хімічна формула етену (етилену)? А С6H6 Б С2H4 В С2H2 Г С3H6 10. Укажіть електронну формулу атома Силіцію. А 1s 2 2s 2 2p 6 3s 2 p 1 Б 1s 2 2s 2 2p 2 3s 2 В 1s 2 2s 2 2p 6 3s 2 3p 4 Г 1s 2 2s 2 2p 6 3s 2 3p 2 11. Укажіть хімічну формулу середньої солі. А NaHCO3 Б H2SO 3 В CuSO4 Г Ba(OH)2 12. Укажіть найслабший окисник з-поміж зазначених елементів. А Фосфор Б Силіцій В Сульфур Г Хлор 13. Укажіть пару речовин, реакція між якими є реакцією естерифікації. А метанол і оцтова кислота Б калій карбонат і оцтова кислота В ацетилен і бром Г етан і хлор 14. Укажіть процес повільного окиснення. А розкладання калій перманганату Б розкладання гідроген пероксиду В горіння деревини Г гниття деревини 15. Який зовнішній ефект реакції, що відбувається під час пропускання етилену крізь бромну воду? А утворення білого осаду Б утворення фіолетового осаду В знебарвлення розчину Г виділення бурого газу 16. Укажіть пару йонів, що беруть участь у хімічній реакції між магній нітратом і барій гідроксидом у розчині. А Mg2+ і OH– Б Mg2+ і Вa2+ В Вa2+ і NO3 – Г OH– і NO3 – 18. Укажіть хімічний елемент, нукліда якого не вистачає в рівнянні радіоактивно-го розпаду 226 88 Ra →___ + 222 86 Rn. А Аргон Б Гідроген В Неон Г Гелій 19. Як треба змінити температуру, щоб збільшити розчинність вуглекислого газу у воді? А знизити Б підвищити В спочатку знизити, потім підвищити Г спочатку підвищити, потім знизити 20. Укажіть пару речовин, реакція між якими є реакцією гідратації. А етин і водень Б етанол і калій В етен і вода Г гліцерол і купрум(ІІ) гідроксид 25. Складіть рівняння реакції синтезу алюміній сульфіду з простих речовин. 26. Складіть рівняння реакції, що відбувається у водному розчині між барій гідро-ксидом і натрій сульфатом. Запишіть його у повній і скороченій йонних фор-мах. 27. Складіть рівняння реакції цинку із хлоридною кислотою, доберіть коефіцієнти методом електронного балансу. 28. Складіть рівняння реакції нітратної кислоти із ферум(ІІІ) гідроксидом. 29. Під дією яких чинників хімічна рівновага реакції 3HNO 2 (р.) `HNO3 (р.) + 2NO (г.) + H 2 O (р.); ∆Н > 0 зсувається в бік утворення продукту? 30. За термохімічним рівнянням CH4 (г.) + H 2О (р.) = CO (г.) + 3H2 (г.); ∆Н = –206 кДж обчисліть об’єм (л) метану (н. у.), що прореагував з водою, якщо внаслідок цього виділилася теплова енергія кількістю 51,5 кДж.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 А ,10г 8 г 11в 7г 6а