1-Укажіть представника типу Членистоногі,органом виділення якого є зелена залоза . кліщ собачий,жук колорадський,міль яблунева,рак річковий?2-Судина,якою кров  надходить у серце з нижньої частини тіла, містить внутрішні кишеньк...

1-Укажіть представника типу Членистоногі,органом виділення якого є зелена залоза . кліщ собачий,жук колорадський,міль яблунева,рак річковий? 2-Судина,якою кров  надходить у серце з нижньої частини тіла, містить внутрішні кишенькові клапани ю Укажіть камеру серця,до якої кров потрапляє із цієї судини.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Рак речной. Кровь попадает в правое предсердие.
Гость
1.Рак річковий. 2. Кро потрапляє у праве передсердя через нижню порожнисту вену