1.) Укажіть речення, у якому допущено пункткаційну помилку! 2.)Укажіть речення,у якому допущено орфографічну помилку! 1.Родючі поля запорізькі.2.Та цього літа на прочуд заколосились вони ще небувало буйним врожаєм.3.Аж стебло ...

1.) Укажіть речення, у якому допущено пункткаційну помилку! 2.)Укажіть речення,у якому допущено орфографічну помилку! 1.Родючі поля запорізькі.2.Та цього літа на прочуд заколосились вони ще небувало буйним врожаєм.3.Аж стебло погнулось...4.Навіть не віриться, що десь отаке ж чарівне й неозоре врожайне багатство витолочується чобітьми, нищиться металом і заливається людською кров`ю.5.А при думці що все це теж коїть людина-і коїть уже не вперше,-стискається серце.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пятое потому что перед а але то що зате проте ставиться кома