1·Усно склади розповідь про те,як треба поводитися в гостях· 2·Які прислівники ₍?

1·Усно склади розповідь про те,як треба поводитися в гостях· 2·Які прислівники ₍??? допомогли ⁾⁾ тобі скласти розповідь?Для чого ти вжив ці прислівники?Поясни свої міркування· 3·Запиши вжиті у розповіді прислівники·Робери за будовою·
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я Якщо вас запросили в гості, то господарям дайте точну відповідь, приїдете ви або не зможете. Люди планують і розраховують на певну кількість гостей, в тому числі і на вас.  Якщо ви хочете в гості взяти ще когось, то обов'язково запитайте у господарів чи зручно це і не доставить їм стороння людина зайвого клопоту.  Намагайтеся в гості приїжджати точно в обумовлений час.  Ні в якому разі не раніше, але і спізнюватися більш ніж на 30 хвилин не варто.  Якщо вас затримують непередбачені обставини, то обов'язково треба подзвонити і попередити господарів.  У гості завжди прийнято ходити з подарунками, це подяка за гостинність.Дарувати можна цукерки, квіти тощо.  У компанії треба спілкуватися, а не сидіти самотньо у сторонці.  Розмовляйте, знайомтеся, беріть участь у всіх іграх і забавах, веселіться ..  В гостях нічого і нікого не критикуйте і не осуджуйте.  Що стосується допомоги, то можна допомогти господині прибрати тарілки з-під холодних страв, і поставити посуд для гарячого або десерту.  Не засиджуйтеся в гостях до такого стану, щоб господарі почали мріяти про те, коли ж нарешті за вами закриється двері.  Після вечірки не забудьте подякувати господарям за вечір.  Це стосується гостей, які гостюють один вечір.