1. Утворити від поданих прикметників синтетичні форми вищого і найвищого ступенів порівняння. Смаглявий, білолиций, худющий, сліпий, крутий, затишний, променисто-синій, стрункенький, мертвий, металевий, вороний, гарний, доскон...

1. Утворити від поданих прикметників синтетичні форми вищого і найвищого ступенів порівняння. Смаглявий, білолиций, худющий, сліпий, крутий, затишний, променисто-синій, стрункенький, мертвий, металевий, вороний, гарний, досконалий, чорно-білий, шоколадний. 2. Утворити від поданих прикметників аналітичні форми вищого і найвищого ступенів порівняння. Поганий, предобрий, білявий, близький, хитрий, повен, блакитноокий, смутний, дрібен, брудний, дзвінкий, чепурненький, буланий, дубовий, чорнісінький, суперважливий, холоднющий, малюсінький, пластмасовий.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зі зменшено-пестливими суфіксами еньк, есеньк, ісіньк, юсіньк прикметники не утворюють ст. порівняння+  сліпий, голодний, босий, мертвий, лисий... + супер, постійна ознака кольору буланий + суфіксами ущ, ющ - не утворюють+ відносні прикметники.