1. В чём особенности кожи у амфибий? 2. В чём особенности органов зрения и слуха у Земноводных?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.У амфібій шкіра гола, багатошаровий епітелій, є багатоклітинні слизові залози, у шкірі густа сітка кровоносних судин. 2.У пуголовків жаб як і вриб є бічна лінія. Очі захищенні від пересихання трьома повіками. Мають внутрішнє вухо. Если что-то не понятно, скопируй и вставь в переводчик)