1. )В основу вірша ,,Любов'' Роберт Бернс поклава) народну легендуб) народну піснюв) народне повір'я2) Генріх Гейне в поезії ''Коли настав чудовий май,, досягає поетизації високого почуття за допомогою:а)порівнянняб)антитезив)м...

1. )В основу вірша ,,Любов'' Роберт Бернс поклав а) народну легенду б) народну пісню в) народне повір'я 2) Генріх Гейне в поезії ''Коли настав чудовий май,, досягає поетизації високого почуття за допомогою: а)порівняння б)антитези в)метафори
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.в 2.а...... ........