1. Виберіть безсполучникове складне речення.A) Дмухнув вітер понад ставом – і сліду не стало (Т. Шевченко).Б) Людині треба, щоб її робота залишалася після неї самої жити (Ю. Яновський).B) Ми не лукавили з тобою, ми просто йшли,...

1. Виберіть безсполучникове складне речення. A) Дмухнув вітер понад ставом – і сліду не стало (Т. Шевченко). Б) Людині треба, щоб її робота залишалася після неї самої жити (Ю. Яновський). B) Ми не лукавили з тобою, ми просто йшли, у нас нема зерна неправди за собою (Т. Шевченко). Г) Луги, струшуючи срібну росу, розляглися співами своїх соловейків, голосним куванням сивих зозуль (Панас Мирний).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в) ми не лукавили з тобою, ми просто йшли, у нас нема зерна неправди за собою.