1.     Відредагуйте речення і запишіть правильні варіанти.1)   Абсолютна більшість цих наказів виконана.2)   Переверніть сторінку книжки.3)   Завдяки хвороби він відстав від інших.4)   Він діяв згідно розпорядження.5)   Я виход...

1.     Відредагуйте речення і запишіть правильні варіанти. 1)    Абсолютна більшість цих наказів виконана. 2)    Переверніть сторінку книжки. 3)    Завдяки хвороби він відстав від інших. 4)    Він діяв згідно розпорядження. 5)    Я виходжу на слідкуючій зупинці.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Переважна більшість цих наказів виконана. 2. Перегорніть сторінку книжки. 3. Через хворобу він відставав від інших. 4. Він діяв за розпорядженням. 5. Я виходжу на слідуючій зупинці.