1) Відредагуйте речення.Візьму на квартиру двох заочних жінок. Засідання проводив заступник правління ЖБУ Павлова Т.С. За час роботи на заводі вона виявила себе як великий трудяга і чуйна людина. Документи віднесіть вченій секр...

1) Відредагуйте речення. Візьму на квартиру двох заочних жінок. Засідання проводив заступник правління ЖБУ Павлова Т.С. За час роботи на заводі вона виявила себе як великий трудяга і чуйна людина. Документи віднесіть вченій секретарці. 2) Замініть словосполучення синонімічними, підкресливши в душках потрібне слово. Прикраси з гранати - ( гранатні, гранатові ) Внески акціонерів - ( акціонерні, акціонерські ) Штраф в аптеці - ( аптечна, аптекарська ) Лист з рекомендацією - ( рекомендований, рекомендаційний ) Майстерня для реставрації - ( реставраторська, реставраційна ) Пояс для рятування - ( рятівний, рятувальний, рятівничий ) 3) Підкресліть правильну форму іменника чи прикметника у числівникових словосполученнях. Два сині/синіх капелюшки. Чотири кияни/киянина. Два з половиною метри/метра/метрів. Із Восьмим березням/березня. Два літри/літра.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2)Прикраси з гранати -  гранатні Внески акціонерів - акціонерні Штраф в аптеці - аптечна Лист з рекомендацією - рекомендаційний Майстерня для реставрації - реставраційна  Пояс для рятування - рятівний