1. Визначити речення, у якому є займенники.А 3 малого джерела велика річка починається                 Б Цибуля від семи недуг лікуєВ Умій їздити, умій і доглядати                                     Г Кожний собі щастя кує2. В...

1. Визначити речення, у якому є займенники. А 3 малого джерела велика річка починається                  Б Цибуля від семи недуг лікує В Умій їздити, умій і доглядати                                      Г Кожний собі щастя кує 2. Визначити рядок, у якому всі займенники відмінюються, як прикметники. А Котрий, твій, деякий, інший.                 Б Себе, хтось, вони, ніхто. В Будь-що, вона, наш, всякий.                  Г Цей, я, самий, цей. 3. Визначити рядок, у якому всі займенники пишуться через дефіс. А Ні/хто, казна/який, аби/який, де/що. Б Аби/хто, будь/чий, котрий/сь, де/хто. В Казна/що, будь/який, хтозна/що, невідь/який. Г Де/котрий, аби/який, будь/що, чий/небудь. 4. Визначити рядок, у якому всі займенники в непрямих відмінках мають інші основи, ніж у називному. А Я, скільки, жодний, чий.                       Б Хто, що, ти, він. В Уся, декілька, мій, котрийсь.               Г Самий, абиякий, той, чиє. 5. Визначити рядок, у якому всі займенники стоять у формі орудного відмінка. А Нею, ніким, вона, себе.                    Б Казна-чим, хтозна-яким, мною, чим. В Ніхто, чим, ким, я.                            Г Моїм, наш, цей, дехто. 6. Визначити рядок, у якому частка ні з усіма заперечними займенниками пишеться разом. А Ні/хто, ні/з/ким, ні/на/що, ні/в/кого.           Б Ні/ким, ні/що, ні/скільки, ні/котрий. В Ні/до/чого, ні/в/чому, ні/який, ні/з/чим.      Г Ні/за/що, ні/ким, ні/який, ні/в/кого.  7. Установити відповідність між виділеними в реченнях займенниками і синтаксичною роллю, яку вони виконують. А Я — не ти                                                1 Підмет Б У всякої пташки — свої замашки            2.Присудок В Хто землю удобрює,  тому й земля повертає                                 З Додаток               Г Як сокіл змокне,то й ґава  його вдзьобає                                              4 Означення                                                                        8. Установити відповідність між займенниками та їх розрядами за значенням. А Хто, котрий, скільки, що.                        1 Особові Б Вони, ми, вона, ти.                                   2 Вказівні В Хтось, деякий, будь-що, щось.                З Відносні Г Оцей, такий, цей, стільки.                        4 Неозначені
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Г 2. А 3. Г 4. Б 5. Б 6. Б 7. 1. А 2. В 3. Г 4. Б 8. 1. Б 2. Г 3. А 4. В