1. Визначте, у якому із зазначених випадків дитина діяла неправомірно: а) 6-річна дівчинка вирішила подарувати подрузі іграшку, нещодавно отриману від батьків; б) 13-річний хлопчик придбав у магазині посібник, необхідний для ви...

1. Визначте, у якому із зазначених випадків дитина діяла неправомірно: а) 6-річна дівчинка вирішила подарувати подрузі іграшку, нещодавно отриману від батьків; б) 13-річний хлопчик придбав у магазині посібник, необхідний для вивчення англійської мови; в) 16-річна студентка коледжу на отриману стипендію придбала собі музичний центр; г) 18- річний юнак подарував своїй подрузі відеокамеру.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку не правильно вчинила 16-рична студентка