1.   Вказати до якої частини мови належать слова в тексті.Поняття знаковості мови знаходимо у працях лінгвістів В. Гумбольдта, О. Потебні, П. Фортунатова, І. Бодуена де Куртене, В. Богородицького та інших. Але лінгвістичне визн...

1.    Вказати до якої частини мови належать слова в тексті. Поняття знаковості мови знаходимо у працях лінгвістів В. Гумбольдта, О. Потебні, П. Фортунатова, І. Бодуена де Куртене, В. Богородицького та інших. Але лінгвістичне визначення термін знак отримав лише в книзі Фердинана де Соссюра «Курс загальної лінгвістики», у якій учений писав: «Мова є система знаків, що виражають ідеї Він же запропонував назвати науку, яка вивчає життя знаків у суспільстві», семітологією. Така наука справді виникла, тільки отримала назву семіотика.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Поняття - іменнник знаковості - іменник  мови - іменник  знаходимо - дієслово у - прийменник  працях - іменник  лінгвістів В. Гумбольдта, О. Потебні, П.Фортунатова, І. Бодуена де Куртене, В. Богородицького - іменники та - сполучник  інших - займенник  Але - сполучник лінгвістичне - прикметник визначення - іменник  термін - іменник  знак- іменник  отримав - дієслово  лише - частка в - прийменник  книзі - іменник  Фердинана де Соссюра - іменник «Курс - іменник загальної - прикметник лінгвістики»- іменник,  у - прийменник якій- займенник  учений - іменник  писав:- дієслово  «Мова - іменник  є - дієслово  система - іменник  знаків- іменник , що - займенник виражають- дієслово  ідеї - іменник  Він-займенник  же- частка  запропонував - дієслово  назвати - дієслово науку- іменник яка-займенник  вивчає -дієслово  життя - іменник  знаків-іменник  у - прийменник суспільстві»- іменник семітологією.- іменник  Така - займенник  наука - іменник  справді - частка  виникла,- дієслово  тільки - частка  отримала - дієслово  назву - іменник  семіотика- іменник.