1. Вкажи, у якому рядку в усіх словах приголосні є дзвінкими. А)Розум, рубрика, рух,

1. Вкажи, у якому рядку в усіх словах приголосні є дзвінкими. А)Розум, рубрика, рух,режисер, костюм. Б)Разом, родючий, рада, ракета, рапорт. В)Рахунок, рівень, рід, ринок, робота. Г)річ, різний, різати, рівчак, рідкий. Д)Рана, рало, голуб, рій, ребро. 2. Вибери рядок, у якому в усіх словах можливе чергування голосних звуків. А)Брати, промінь, закон, він, сидіти. Б)Черешня, брова, студент, орел, дрова. В)корінь, пасмо, атом, сон, сіль. Г)Свідомість, Київ, щока, кінь, його. Д)Пісок, радість, бетон, очерет, лікоть. 3. Визнач, у якому рядку в усіх словах кількість звуків відповідає кількості букв. А)Щільний, чистий, сюжет, артист, вівчар. Б)Колектив, цоколь, ціна, яблуко, ядро. В)Автор, багряний, з'єднувати, дебют, честь. Г)Депутат, килим, яскравий, щедрівка, шукати. Д)Бас, балет, звір, пакет, юрба. 4. У якому рядку в усіх словах літери я, ю, є позначають два звуки? А)Завалювати, відмовляти, ярмарок, щастя, розуміння. Б)Ясний, тягти, розійтися, повідомляти, якість. В)Боятися, заробляти, уряд, ядро, ювелір. Г)Якір, молитися, боротися, ревізія, томитися. Д)Яхта, юшка, язик, юність, ячмінь. 5. Вкажи, у якому рядку всі слова розташовано в алфавітному порядку. А)Блакитний, близький, вирій, ланкова, краєвид. Б)Басейн, гущавина, дебют, обирати, заграва. В)Промовляти, розкладати, повість, душа, байка. Г)Сміливий, смирний, природа, недуга, згодом. Д)Аналіз, вигук, лебідь, новина, розрада. 6. У якому рядку в усіх словах слід писати літеру ґ? А)...едзь, ...аздиня, ...и...нути, ...лей, джи...ун. Б)...імн, ...ейм, ...ель, ...енний, ...ешефт. В)...ейзер, ...радус, ...арант, ...рунтомір, ...ел...іт. Г)...армата, ...адка, ...удзичок, ...ріх, ...рім. Д)...аркання, ...валтом, ...аразд, ...аряче, а...рус.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Д 2) В 3) А 4) Д 5) Д 6) А