1. Where did Mag walk ? 2. Was the weather fine ? 3. When will Max ride his bike ? 4. What does Mag do every morning ? 5. What did Max like an

1. Where did Mag walk ? 2. Was the weather fine ? 3. When will Max ride his bike ? 4. What does Mag do every morning ? 5. What did Max like and share with me ?
Гость
1. Где же Маг ходит? 2. Такая погода была в порядке ? 3. Когда Макс будет кататься на велосипеде ? 4. Чего Маг делать каждое утро ? 5. Что же Макс, как и со мной поделиться ?