1) Які типи алгоритмів використовуються в програмуванні ? а) розмірений б) прямий в) циклічний г) з розгалудженням д) лінійний2) Вкажіть об'єкти, які можуть бути запаковані в архівний файл ? а) один файл б) об'єкти, що містят...

1) Які типи алгоритмів використовуються в програмуванні ? а) розмірений б) прямий в) циклічний г) з розгалудженням д) лінійний 2) Вкажіть об'єкти, які можуть бути запаковані в архівний файл ? а) один файл б) об'єкти, що містяться в Буфері обміну в) кілька файлів г) папка, що містить файли та вкладені файли д) кілька файлів і папок
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) в, г. 2) а, в, г, д.