1.               Яку структуру має електронна адреса при користуванні електронною поштою?        назва поштової скриньки@назва поштового сервера·       ІР-адреса комп'ютера@назва поштового сервера·       назва поштової скриньки...

1.                Яку структуру має електронна адреса при користуванні електронною поштою?         назва поштової скриньки@назва поштового сервера ·        ІР-адреса комп'ютера@назва поштового сервера ·        назва поштової скриньки@доменне ім'я ·        група із 4 чисел від 0 до 255
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
назва поштової скриньки@доменне ім'я (если я правильно понял вопрос: все же не по-русски написано)