1. You don't really enjoy skiing,___? А-don't you Б-do you В-are you Г-not you 2. He doesn't want to read____ book. He hates reading. А- any б- no в-some г- none 3. They aren't very old,___? А- is it Б-are they В- you are Г- ar...

1. You don't really enjoy skiing,___? А-don't you Б-do you В-are you Г-not you 2. He doesn't want to read____ book. He hates reading. А- any б- no в-some г- none 3. They aren't very old,___? А- is it Б-are they В- you are Г- aren't them
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 - а, 2 - а, 3 - г. ну вот и всё
Гость
1) Б 2) А 3) Б вот ответы)