1. З поданими прізвищами складіть речення так, щоб ці прізвища стояли в жіночому й чоловічому роді в родовому та орудному відмінках. Біленко, Савенко, Іваненко, Малько, Левочко, Бровко. 2. Складіть лист -запрошення, заяву, прав...

1. З поданими прізвищами складіть речення так, щоб ці прізвища стояли в жіночому й чоловічому роді в родовому та орудному відмінках. Біленко, Савенко, Іваненко, Малько, Левочко, Бровко. 2. Складіть лист -запрошення, заяву, правильно використовуючи всі форми імен по батькові, прізвищ та ініціалів людини. 3. Поставити іменники в Р.в.: Киів, Дніпро, Цукор,хліб, Дон, коридор, інструмент
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біленка              Біленком  Савенка             Савенком Іваненка             Іваненком Малька                Мальком Бровка                Бровком Левочка               Левочком