(1) Залийте одну склянку рису двома склянками води й, підсоливши, варіть суміш на не великому вогні протягом 15-20 хвилин. (2) Підсмажте цибулю й моркву нарізані кубиками й додайте до них подрібнені гриби, смажте їх до готовнос...

(1) Залийте одну склянку рису двома склянками води й, підсоливши, варіть суміш на не великому вогні протягом 15-20 хвилин. (2) Підсмажте цибулю й моркву нарізані кубиками й додайте до них подрібнені гриби, смажте їх до готовності. (3) Перемішайте відварений рис із морквою, цибулею й грибами, додавши кукурудзу та горошок. (4) Перекладіть рис на велике блюдо і… його подрібненою зеленню. 10. Орфографічну помилку допущено в написанні слова А не великому Б нарізані В відварений Г зеленню 11. На місці крапок (речення 4) треба вжити слово. А перемішайте Б заваріть В засипте Г прикрасьте (+) 12. Пунктуаційну помилку допущено в реченні. А першому Б другому В третьому Г четвертому 13. Дієприслівниковий зворот ужито в реченні. А першому Б другому В третьому Г четвертому
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
10 - А (невеликому) 11 - Г (прикрасьте) 12 - Б другому ( , нарізані кубиками,) 13 - В (третьому)