10 отрицательных предложений в Present Perfect. (Тем кто напишет-буду благодарен)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
She hasnt taken out the rubbish yet. She hasnt mopped the floor yet. He hasnt tidied his room yet. He hasnt brushed his teeth yet. Nika hasnt had a shower. Lisa hasnt sent a text message. We havent worked hard. They havent talked to him. Chloe hasnt visited her grand parents twice this week. I havent bought a new bag.