10 питань до твору Митькозавр із Васюківки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Назвіть головних героїв твору? 2.Що ви можите сказати про характери головних героїв? 3.Що вам здалось смішним і чому? 4.як звали маму Сергія?(Оксана Павлівна) 5.як звали сусіда музиканта (дядько Гнат) 6.У який клас перейшли хлопці?(у 6) 7.скільки треба було їхати поїздом до Митькової бабусі(одну ніч) 8.Що їли хлопці у бабусі?(голубці,молоко,кисіль) 9.З чим приїхали хлопці до бабусі?(з рокзаком та сачками) 10.кого побачили Сергій з Митьком в озері? 11.що дізналися хлопці з розповіді Василя про бурштин? 12.Чому хлопці повірили велосепидисту?
Гость
1. Ірина Семенівна була вчителькою: а) ботаніки; б) зоології; в) географії. 2. Герої твору — вже учні класу: а) п’ятого; б) шостого; в) сьомого. 3. Ірина Семенівна називала учнів: а) «діточками»; б) «лапочками»; в) «зайчатами». 4. Яку колекцію вчителька зобов’язала зібрати школярів улітку? а) Лікарських трав; б) комах; в) листя дерев. 5. З яким запитанням звернувся Митько до вчительки? а) «А як оформляти цю колекцію?»; б) «А можна вдвох збирати одну колекцію?»; в) «А що повинна містити ця творча робота?». 6. Бабуся Сергія жила в селі: а) Юнківка; б) Юрківка; в) Юпітерка. 7. Чому батьки Сергія вагалися щодо поїздки сина з приятелем до бабусі? Бо вони: а) боялися відпускати хлопців самих у дорогу; б) турбувалися про погану поведінку Сергія та Митька під час подорожі; в) хотіли, щоб син поїхав у табір відпочинку. 8. За якої умови хлопці отримали згоду на поїздку до села? Щоб вони: а) слухали бабусю; б) обробляли городину старій; в) щодня телефонували і доповідали про стан справ. 9. Що заборонила мати їсти хлопцям у дорозі? а) Морозиво; б) ковбасу; в) насіння. 10. У якій кишені хлопці зберігали гроші під час поїздки? а) Правій; б) лівій; в) внутрішній кишені сорочки.