10. Поставте подалі іменники в родовому відмінку і запишіть у два стовпчики : а) із закінченням -у(-ю); б) із закінченням -а (-я). Напрямок, експеримент, стовбур, мороз, віз, Ірпінь, авторитет, трактор, Єгипет, іменник, віск. К...

10. Поставте подалі іменники в родовому відмінку і запишіть у два стовпчики : а) із закінченням -у(-ю); б) із закінченням -а (-я). Напрямок, експеримент, стовбур, мороз, віз, Ірпінь, авторитет, трактор, Єгипет, іменник, віск. Ключ. Якщо ви правильно виконали завдання, з перших букв записал их слів складеться початок вислову О. Довженка: «...нічого радіснішого і приємнішого , ніж людська праця».
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) напрямку, експерименту, морозу, авторитету, Єгипту, воску б) стовбура, воза, Ірпеня, трактора, іменника. Ключ : "Немає в світі..."