10-річний Микола проживає з матір’ю. Свого батька хлопчик не знає, той ніколи не спілкується зі своєю дитиною, проте невеликі аліменти надходять регулярно. Останнім часом Микола весь час просить матір познайомити його з батьком...

10-річний Микола проживає з матір’ю. Свого батька хлопчик не знає, той ніколи не спілкується зі своєю дитиною, проте невеликі аліменти надходять регулярно. Останнім часом Микола весь час просить матір познайомити його з батьком. А) Як сімейне законодавство регулює цю ситуацію? Б) Які права і обов’язки батьків визначені Сімейним кодексом? В)Що б ви порадили Миколі?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а)Матір повинна познайомити хлопчика з його батьком.Оскільки він надає аліменти , то він також є опікуном. б)Батьки повинні виховувати дітей.Надаючи їм усе необхідно для їхнього благополуччя. в)Надалі настоювати назустріч із батьком.