10 слів по дієслові а потім ці слова які ви написали то пиривисти в прикмитник плиз допоможіть

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
читати - читаючий писати - пишучий малювати - малюючий думати - думаючий  прикрашати - прикрашаючий допомагати - допомагаючий  старатися - стараючий старіти - старіючий  лисіти - лисіючий  штовхати - штовхаючий  ламати - ламаючий вроде так