10 слов на мағынасы жуық сөздер 10 слов на қарама-қарсы сөздер

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Магынасы жуык создер: сулу-адемы, амандасу-салемдесу, байыпты-,салмакты, ажар-шырай, тез-жылдам, гажап-керемет,халык-журт, мыкты-кушты, кажырлы-карулы, багалы-кунды. Магынасы карама-карсы создер: ескы-жана, кымбат-арзан, суык-жылы, жаксы-жаман, улкен-кышы, жомарт-саран, терен-таяз, корыкты-корыксыз, батыр-коркак, ак-кара.