100 БАЛЛОВ Напишите пожалуйста монолог по английскому по вопросам ниже 100 БАЛЛОВ Вопросы: -what kind of sports are popular with people,why -how important sportis to your age group,why -whether it is easy to do sports in your a...

100 БАЛЛОВ Напишите пожалуйста монолог по английскому по вопросам ниже 100 БАЛЛОВ Вопросы: -what kind of sports are popular with people,why -how important sportis to your age group,why -whether it is easy to do sports in your area,why -what sports you enjoy doing,why
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
How old are you 10 you room 5wot is yer name Diana