10. Тире треба поставити між частинами складносурядного речення (розділові знаки пропущено) А) тепло було й вишні цвіли рясно. Б) Заснули доли і полонина в тиші спить. В) Ураз труснуло всю світобудову і тиша впала на свічадо п...
10. Тире треба поставити між частинами складносурядного речення (розділові знаки пропущено)
А) тепло було й вишні цвіли рясно.
Б) Заснули доли і полонина в тиші спить.
В) Ураз труснуло всю світобудову і тиша впала на свічадо плес.
Г) Ясно ще осіннє сонце сяє та холодом осіннім вже в повітрі потягає.
Д) Чи то мій сон чи то просто чорна магія чола.
Ответ(ы) на вопрос:
Правильный ответ будет
Б