11. Назвіть тип, представники якого мають радіальну симетрію тіла: а)Плоскі черви; б) Круглі черви; в)Молюски; г)Кишковопорожнинні. 12. Назвіть тварин, у яких відсутня порожнина тіла: а)медична п’явка; б)дощовий черв’як; в)печі...

11. Назвіть тип, представники якого мають радіальну симетрію тіла: а)Плоскі черви; б) Круглі черви; в)Молюски; г)Кишковопорожнинні. 12. Назвіть тварин, у яких відсутня порожнина тіла: а)медична п’явка; б)дощовий черв’як; в)печінковий сисун; г)аскарида людська. 13. Виберіть групу рослин, у яких листки недорозвинені і функцію фотосинтезу виконує стебло: а)Водорості; б)Мохоподібні; в)Хвощеподібні; г)Папоротеподібні.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
11. г 12. в 13. або (б) обо (а)