11. З поданих у дужках синонімів обидва варіанти можливі в реченні: А (Пішов, пошкандибав) козак світ за очі. Б (Звичайний, пересічний) річковий причал притулився в очеретах. В Ти несеш, столиця (давня, древня), мак червоний у ...

11. З поданих у дужках синонімів обидва варіанти можливі в реченні: А (Пішов, пошкандибав) козак світ за очі. Б (Звичайний, пересічний) річковий причал притулився в очеретах. В Ти несеш, столиця (давня, древня), мак червоний у руці. Г Кожна ніч наближала його до страшного дня, не можна було (зволікати, чухатися), відтягувати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В) столиця давня/ древня