12 кг вишневого варення розклали порівну у 6 банок. Скільки треба таких банок, щоб розкласти 24 кг сливового варення? Перетворіть цю задачу на: а) задачу на пропорційне ділення; б) задачу на знаходження невідомого за двома різн...

12 кг вишневого варення розклали порівну у 6 банок. Скільки треба таких банок, щоб розкласти 24 кг сливового варення? Перетворіть цю задачу на: а) задачу на пропорційне ділення; б) задачу на знаходження невідомого за двома різницями.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 12:6=2 кг в 1 банке 24:2=12 банок 2) 12 кг - 6 б      24 кг - х б 12*х=24*6 12х= 144 х=144:12 х=12