12. Позначте речення, що потребує редагування. 1. Самою найкращою була зустріч з улюбленим письменником. 2. Стояла глибока осінь. 3. Мабуть, найважчою, найскладнішою загадкою на єгипетській землі була писемність. 4. Ліс став як...

12. Позначте речення, що потребує редагування. 1. Самою найкращою була зустріч з улюбленим письменником. 2. Стояла глибока осінь. 3. Мабуть, найважчою, найскладнішою загадкою на єгипетській землі була писемність. 4. Ліс став якимсь фантастичним.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Найкращою була зустріч з улюбленим письменником. 3. Мабуть, найскладнішою загадкою на єгипетській землі була писемність. 4. Ліс став фантастичним