12. Укажіть хребетних тварин, у видільній системі яких немає сечового міхура: а) амфібії; б) рептилії; в) птахи; г) ссавці. 13. Укажіть тварин, у яких немає сформованої м’язової тканини: а) гідра; б) виноградний слимак; в) кома...

12. Укажіть хребетних тварин, у видільній системі яких немає сечового міхура: а) амфібії; б) рептилії; в) птахи; г) ссавці. 13. Укажіть тварин, у яких немає сформованої м’язової тканини: а) гідра; б) виноградний слимак; в) комаха; г) дощовий черв'як. 14. Укажіть молюска, якому притаманний реактивний рух: а) беззубка; б) виноградний слимак; в) кальмар; г) ставкових
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
12.в 13.(напевно в)14.в
Гость
12. В) у видільній системі птахів немає сечового міхура 13. Б) у виноградного слимака немає сформованої мязової тканини∞ 14. В) кальмару притаманний реактивний рух