142. 1. Прочитай і спиши текст. Поясни поділ його на абзаци. Знайди вирази, вжиті в переносному значенні.Про яку пору року йдеться?Яскраво жовтіли на горбі ясени і берези. Там, де панував оранжевий колір, можна було вгадати кле...
142. 1. Прочитай і спиши текст. Поясни поділ його на абзаци. Знайди вирази, вжиті в переносному значенні.Про яку пору року йдеться?
Яскраво жовтіли на горбі ясени і берези. Там, де панував оранжевий колір, можна було вгадати клени. Вогнем палахкотіли осики.
Тихо, красиво народжувався блакитний жовтневий вечір. З'явилось безліч зір під величезним шатром темної ночі.
За Віталієм Севастьяновым
2. Підкресли слова, в яких зі зміною форми слова відбувається чергування голосних у корені.
Ответ(ы) на вопрос:
Чергування голосних.
колір, вогнем, зір, ночі.