1. Мають бути чесними усі: молоді, старі, багаті й бідні.
2. Тюльпани, чорнобривці, мальви - усі ці квіти ростуть на нашій шкільній клумбі.
3. Іменник, прикметник, дієслово, прислівник - усе це частини нашої рідноі мови.
4. Сміх, радість, безсонні ночі, купання досхочу - ще не усі радості довгоочікуванного літа.
5. Радість, сум, відчайдушність та гнів - лише деякі с усіх емоцій, дарованих нам природою.
6. Кожен кущик, кожен горбок -усе це йому знайоме!
7. Усе навколо: дерева, птахи, люди - сповнене весняної пружної сили.
8. Усе в чеканні: свіжі краплі роси, земля, місяць, вишні та тополі.
9. На річці, у полі, в лісі - усюди німа тиша.
10. На місцевому базарі завжди можна побачити багато різних товарів, як-от: діжки, кошики, посуд, крам, сувеніри та солодощі.
11. На мосту, в степу, в будинках - скрізь уже запанувала тиша.
12. Все: зеленуваті горби, синя річка, жовто-гарячі квіти - пройняте страхом і недугою.
13. Кожне дитинча, кожен колосок, дощ і сонце, день і ніч, співи пташок - усе це дари матінки Природи.
14. Марія уміла робити усю господарську роботу: шити, прати, готувати, порати і прибирати.
15. Інтернет, гаджети, роботи - усе це породження сучасності.