15-річний Микола перебуваючи у стані сильного алкогольного сп'яніння висловлювався нецензурно. Чи здійснив Микола провопорушення? Чи підлягає він юридичній відповідальності? Якщо так, то в якому нормативно-правовому акті можна ...

15-річний Микола перебуваючи у стані сильного алкогольного сп'яніння висловлювався нецензурно. Чи здійснив Микола провопорушення? Чи підлягає він юридичній відповідальності? Якщо так, то в якому нормативно-правовому акті можна знайти санкцію за здійснення цього правопорушення? Хто буде притягнений до відповідальності?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Так було здійснено правопорушення. 15-річний громадянин Микола буде нести відповідальність відповідно до ст. 173 КУпАП: "Дрібне хуліганство, тобто не цензурна лайка в громадських місцях". Як уже зазначилось за такий вид правопорушення особа буде притягнена до адмін. відповідальності. Проте ми знаємо, що адмін. відповід. настає з 16 років. У даному випадку відповідальність буде нести не Микола, а його батьки.