150 БАЛЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!Розпізнавання оксигеновмісних органічних сполукНаука ) Розпізнавання оксигеновмісних органічних сполук. Завдання 1 - Розпі

150 БАЛЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!Розпізнавання оксигеновмісних органічних сполукНаука ) Розпізнавання оксигеновмісних органічних сполук. Завдання 1 - Розпі знавання твердих речовин - крохмалю, лимонної кислоти, цукру, глюкози. Завдання 2 - Розпізнавання розчьинів оцтової кислоти, етанолу, гліцерину і глюкози.Видано універсальні індикаторні папірці, воду, розчини лугу і солі Купруму(2), спиртівку. Послідовність дій Спостереження Висновок
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Розпізнавання твердих речовин - крохмалю, лимонної кислоти, цукру, глюкози.